lukmark logo
BALUSTRADY NIERDZEWNE ŁĄCZONE ZE SZKŁEM I DREWNEM
linia
Przejdź do treści
O NAS


LUKMARK jest szybko rozwijającą się firmą, błyskawicznie dopasowującą się do potrzeby rynku balustrad. Stale poszerzamy naszą ofertę aby spełnić oczekiwania naszych klientów, a przy tym zachowujemy atrakcyjne ceny.
Specjalizujemy się w wykonywaniu:
  • balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej z wykorzystaniem drewna i szkła
  • daszków z poliwęglanu

Wyposażamy klatki schodowe, balkony, tarasy i pochylnie w różnego typu balustrady i poręcze, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niepowtarzalnym wzornictwem. Swobodnie łączymy je z innymi materiałami np. drewnem, szkłem, tworząc ciekawe kompozycje.
balustrada schodowa
OFERTA

Wykonujemy balustrady według własnych wzorów, także realizujemy indywidualne pomysły naszych Klientów. Dysponując długoletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta zachowując przy tym wysoki poziom jakości.

Jeżeli budujesz, remontujesz lub unowocześniasz dom, to jesteśmy firmą, która sprosta każdemu zadaniu. Oferujemy kompleksowe wykonanie powierzonych nam zleceń, od wzornictwa po montaż. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez rzetelną obsługę, szybki kontakt oraz szybkie terminy realizacji.

Nasze produkty cieszą się popularnością z uwagi na estetykę wykonania, solidność i fachowość wynikającą z kilkunastoletniego doświadczenia w tej branży.

Balustrady jakie oferujemy to znakomity i nowoczesny produkt na podniesienie standartu wnętrza budynku. O ich estetyce decydują: zastosowane materiały, ciekawe i rzadko wykorzystywane pomysły technologiczne oraz jakość wykonanej usługi. Balustrady, barierki ze stali nierdzewnej oraz poręcze jako element wyposażenia wnętrz zapewniają rownież poczucie bezpieczeństwa i ochronę domownikom, pracownikom, klientom oraz osobom niepełnosprawnym i starszym.
Luty 2018

Grudzień 2017

Grudzień 2017

Zostaw Nam swój numer,
a skontaktujemy się z Tobą.

Strona tworzona przez lukmark.pl © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone
ADRES:

Rumoka 29, 06-452 Ościsłowo
Ciechanów MAZ
linia
GODZINY OTWARCIA

Pn. – Pt. 7:00 – 20:00
Sobota   7:00 – 15:00
KONTAKT

Telefon 532 364 946
Email lukmark@lukmark.pl
linia
ADRES:

Sulerzyż 34, 06-452 Ościsłowo
Ciechanów MAZ
Telefon 532 364 946   Email lukmark@lukmark.pl
Wróć do spisu treści